SARILAR / STOR SİNEKLİK
 
Trabzon Stor Sineklik

 

Stor Sineklikler;

yatay stor sineklik,dikey stor sineklik ve orta birleşim duble stor sineklik olmak üzere,çalışma ve açılış biçimlerine göre üçe ayrılırlar.Mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır.

Tüm stor sineklik modellerinde 20x40 ölçülerinde aliminyum sineklik kasası,stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı,aliminyum yay kutusu,sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği aliminyum u şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uc kısmındaki alt parça olarak adlandırılan aliminyum profilden oluşur.

Tüm stor sineklik modellerimizde kullandığımız tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür.Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır.Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur.

Pimapen pencere  kapı, demir doğrama aliminyum doğrama,ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı ,cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz. Havalandırma esaslı, açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza hatta tamamen etrafı açık bir balkona dahi uygulama yapabiliyoruz. Stor sinekliklerimizde sınırsızrenk mevcutları yanısıra tüm renklerde kaplamalı profillerimizde mevcuttur. İsteğe bağlı renk model desenlerde özel renklerde ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur

Kullanımı çok kolay olan stor sineklik, artık kendini kanıtlamış ve müşterilerden büyük beğeni toplamıştır. Saklama sorunu olmayan, gerektiğinde açılıp içine toplanan stor sineklik, dış etkenlere fazla maruz kalmadığı için daha da uzun ömürlüdür. Sabitlerde olduğu gibi çıkartma takma işlemi olmadığı için çok rahattır. 

Stor sineklik yaylı bir makara üzerindeki tele sarılma hareketi ile çalışır. Sinek teli, su ve güneşe dayanıklı bir plastik malzeme ile kaplanmıştır.Sineklik teli sağ ve sol kenarlardaki alüminyum profil içersinde hareket eder. Telin kenarlarını yan kısımlara takılan bu profiller muhafaza eder. 

Tel kenarlarına sıcak kaynak ile takılan plastik düğmeler ray içersinden çıkmasını önler. Sinekliği aşağı indirdikten sonra alt kısmına kilitleyen yay aparatı mevcuttur.

 
Trabzon Alüminyum Doğrama Trabzon Sürmeli Balkon Trabzon Amerikan Kapı Trabzon Pvc Çeşitleri
Trabzon Sürme Balkon Trabzon Stor Sineklik Trabzon Laminant Parke Trabzon Cam Balkon Çeşitleri
Trabzon PVC Doğrama Trabzon Stor Perde Sistemleri Trabzon Çelik Kapı Sistemleri Trabzon Pencere Çeşitleri
Trabzon Otomatik Panjur Sistemleri Trabzon Duşakabin Trabzon Küpeşte Trabzon Kapı Çeşitleri
Trabzon Cam Balkon Trabzon Banyo Dolapları Trabzon Ferforje Sistemleri Trabzon Duşakabin Çeşitleri